Adem ÇALIŞKAN
S.M. Mali Müşavir

 

1974 Yılında Ordu / Korgan’ da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Ordu’da, Lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 1996 Yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Çalışma hayatına, lise eğitimi sürecinde muhasebe mesleğiyle tanışarak başladı. Fakülte eğitimi boyunca da muhasebe mesleğinde uzmanlaşmaya devam etti. Fakülte eğitiminin ardından, girmiş olduğu mesleki staj ve SMMM yeterlilik sınavlarını başarıyla tamamladı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını 1999 yılında aldı.  2013 Yılında Kamu Gözetim Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu'ndan Bağımsız Denetim yetkisi aldı.

Adem Çalışkan, halihazırda İstanbul Merter'de Mali Müşavirlik mesleğini icra etmektedir.

MİSYONUMUZ

Mesleğin ortak dilini oluşturan ilkelere bağlı kalarak, ulusal ve uluslararası mesleki standartlar çerçevesinde, yenilik ve değişimi takip eden bir anlayışla verileri bilgiye dönüştürerek, müşteri odaklı bir anlayış ile mükelleflerimize kaliteli ve donanımlı hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Değişen dünyanın bu değişimine ayak uydurarak, muhasebe ve denetim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli gelişim anlayışı ile, ekip çalışmasını önceleyerek azami özen ile çözüm odaklı bir hizmet anlayışını ve kaliteli hizmet vizyonunu ortaya koymaktır.

Adem   ÇALIŞKAN

S. M.   M a l i   M ü ş a v i r

C e r t i f i e d   P u b l i c   A c c o u n t a n t

© 2017   ademcaliskan.com

Tüm Hakları Saklıdır.  /  All rights reserved.

Adres / Address

Maltepe Mah. Çırpıcı Yolu No:3 B Blok Kat:7 Zeytinburnu - İSTANDUL / TURKEY

Telefon / Phone: +90 (212) 519 33 72

Fax / PBX : +90 (212) 519 33 73